Piłka łączy

Piłka łączy

Програма для талановитих футболістів з України. Шукаємо талановитих хлопців-футболістів, які хотіли б розпочати безкоштовне навчання польської мови та безкоштовне навчання у спортивному ліцеї в Польщі. Навчання включає розширену програму стосовно занять з фізкультури (розвиток загальних справностей) та збагачене можливістю тренування у футбольному клубі. Метою навчання, яке триває чотири роки є вдосконалення футбольних здібностей на рівні професійного футболіста. 
Програма дозволить здібним та працьовитим кандидатам досягнути рівень, що гарантує роботу за професією футболіста в Польщі та ЄС. Паралельно кандидат закінчить польську школу середнього рівня та отримає диплом, який відкриє йому шлях для подальшого навчання в Польщі та ЄС (кандидати, яким жоден з клубів не запропонує контракту, зможуть залишитись в Польщі та вступити у Вуз (три роки навчання) на спортивному факультеті з метою отримання сетрифікатів тренера та вчителя). 
Після закінчення ліцею не вимагаємо укладення професійного контракту. Випускних, який не захоче скористатись нашою пропозицією, буде зовсім свободний. Бенефіціари живуть у гуртожитку (входить у це харчування), навчаються 5 днів у тиждень по 7 годин у спортивному ліцеї (в цьому як мінімум 10 годин фізкультури в тиждень), раз у тиждень мають заняття з футбольної техніки, щосуботи професійне футбольне тренування, приблизно раз в місяць матч турніру, у зимові канікули беруть участь у 5-денному футбольному угрупуванні, у літні канікули беруть участь у 3 – тижневому футбольному угрупуванні.   Цілі програми: 
 · Безкоштовне навчання у польському спортивному ліцеї для хлопців 
· Розвиток загальної справності у розширеній програмі фізичної культури 
· Формування футбольних технік 
· Проведення матчів турніру 
· Участь у клубних угрупуваннях в період зимових та літніх канікул Головні умови участі: 
 · Рекомендації від тренера ліцензійного рівня (або рекомендації від вчителя фізкультури) 
· Закінчення 8 або 9 класу 
· Діти, яким виповнилося 12 років, але нижче 15 років
· Участь у безкоштовному угрупуванні в Здолбунові на Україні (6 днів) 
· Властиві результати лікарських обстежень, тестування фізичних можливостей під час угрупування в Здолбунові 
· Дозвіл польського тренера ліценційного рівня UEFA B 

Додаткові умови: 
 · Виїзд на роботу до Польщі як мінімум одного опікуна який встановлений за законом 
· Проживання та робота для опікуна в період навчання дитини на території Польщ Опікуни Вимагаємо, щоб на території Польщі перебував як мінімум один опікун (легальне перебування) протягом строку навчання дитини. 
Опікун сам оформляє собі перебування в Польщі або може скористатись нашою безкоштовною допомогою. Для опікуна (краще опікунів) пропонуємо безкоштовну допомогу в міграції до Польщі строком на мінімум 4 роки (строк навчання в ліцеї бенефіціара). Існує також можливість безкоштовної допомоги в процесі міграції цілої сім’ї (робота, проживання, карта побиту, безкоштовні школи/дитсадки ітп.). Роботу та проживання для опікунів пропонуємо у Вроцлаві, Кракові, Познані або Варшаві. Немає можливості вибрати місто.
(c)2018, All Rights Reserved